Wykup managerski udziałów w F1 Pharma! - Jagiellońskie Centrum Innowacji

Wykup managerski udziałów w F1 Pharma!

16/01/2018

Z końcem roku zamknięta została transakcja wykupu managerskiego (MBO) udziałów w spółce F1 Pharma z portfela JCI Venture Sp. z o.o.

 

– Cieszymy się, że środki z naszego funduszu zalążkowego pozwoliły na stworzenie takiej spółki jak F1 Pharma, która z powodzeniem prowadzi projekty badawczo-rozwojowe oraz świadczy specjalistyczne usługi dla firm farmaceutycznych i kosmetycznych zarówno z Polski jak i z zagranicy. Satysfakcja jest tym większa, że w ciągu kilku lat wspólnej pracy pomogliśmy zespołowi ekspertów naukowców przeistoczyć się w skutecznych przedsiębiorców, a my – jako fundusz – nie tylko zarobiliśmy, ale i nauczyliśmy się wiele nowego na temat branży – podsumowuje Paweł Błachno, Prezes Zarządu JCI Venture należącego do Jagiellońskiego Centrum Innowacji Sp. z o.o.

 

Po transakcji, F1 Pharma Sp. z o.o. będzie nie tylko kontynuowała, ale i poszerzała współpracę z  Jagiellońskim Centrum Innowacji w zakresie wykorzystywania infrastruktury Life Science Parku w Krakowie oraz wspólnej realizacji innowacyjnych projektów. Strategicznym celem spółki jest wprowadzenie na rynek własnych produktów samodzielnie, lub na zasadzie udzielonych licencji.

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.