V Kongres Nauk Biologicznych BIO2023 - Jagiellońskie Centrum Innowacji

V Kongres Nauk Biologicznych BIO2023

16/06/2023

 

 

 

Z radością informujemy, że zostaliśmy patronem honorowym V Kongresu Nauk Biologicznych BIO2023, który będzie miał miejsce w dniach 13-16 września w Szczecinie.

 

Jednocześnie, razem z Polskim Towarzystwem Biochemicznym, Polskim Towarzystwem Biologii Komórki, Polskim Towarzystwem Biofizycznym, Polskim Towarzystwem Diagnostyki Laboratoryjnej, Polskim Towarzystwem Mykologicznym oraz Polskim Towarzystwem Cytometrii pragniemy zaprosić wszystkich naukowców zainteresowanych dziedzinami biochemii, fizjologii, biologii molekularnej, biotechnologii i (bio)medycyny do udziału w tym wydarzeniu.

 

Podczas Kongresu BIO2023 będziecie mieli okazję wysłuchać wykładów i prezentacji najwybitniejszych naukowców z Polski i zagranicy, którzy przedstawią najnowsze osiągnięcia i odkrycia z dziedziny life science oraz wziąć udział w sesjach tematycznych, warsztatach praktycznych oraz panelach dyskusyjnych, które pozwolą zgłębić konkretne zagadnienia i wymienić się wiedzą z innymi uczestnikami. Kongresowi towarzyszyć będzie także wystawa umożliwiająca zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami firm diagnostycznych i instytucji współpracujących z polskimi naukowcami.

 

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia:
https://bio2023.ptbioch.edu.pl/

 

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.