Relacja z konferencji „Badania i produkcja kosmetyków” - Jagiellońskie Centrum Innowacji

Relacja z konferencji „Badania i produkcja kosmetyków”

16/01/2019

W dniu 29 listopada 2018 r. na terenie Life Science Parku, Jagiellońskie Centrum Innowacji we współpracy z portalem Biotechnolgia.pl i Polskim Związkiem Przemysłu Kosmetycznego zorganizowało konferencję dedykowaną branży kosmetycznej.

 

Konferencja Badania i produkcja kosmetyków – innowacyjne metody badawcze, naturalne receptury, skuteczna sprzedaż miała na celu zapoznanie uczestników z najnowszymi metodami badawczymi stosowanymi w produkcji kosmetyków, trendami z zakresu recepturowania, a także aspektami związanymi z wprowadzaniem kosmetyków na rynek i zmieniającymi się przepisami prawa.

 

 

Podczas konferencji zespół Jagiellońskiego Centrum Innowacji przybliżył uczestnikom  elementy oferty JCI skierowane do sektora kosmetycznego, w tym m.in. innowacyjne metody badawcze z obszaru diagnostyki mikrobiologicznej i spektroskopii ramanowskiej oraz ofertę linii do produkcji kosmetyków. Uczestnicy mieli także możliwość wziąć udział w warsztatach dotyczących zastosowania spektroskopii ramanowskiej do określenia głębokości wnikania substancji poprzez warstwy skóry.

 

– Jesteśmy podwójnie zadowoleni. Po konferencji dostaliśmy wiele pozytywnych opinii. Uczestnicy chwalili przede wszystkim program konferencji i warsztaty, które z  przeprowadzonych ankiet wypadły wręcz celująco! Dodatkowo dostaliśmy szereg zapytań ofertowych, a nawet zrealizowaliśmy już pierwsze zlecenia – mówi Aleksandra Piotrowska, Dyrektor ds. Promocji i Marketingu w Jagiellońskim Centrum Innowacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.