Potwierdzamy skuteczność działania - Jagiellońskie Centrum Innowacji

Potwierdzamy skuteczność działania

25/06/2020

W laboratoriach Jagiellońskiego Centrum Innowacji wykonujemy wiele badań podstawowych wymaganych w prze najróżniejszych branżach przez prawo. Jednakże naszym konikiem są badania nietypowe, innowacyjne i wynikające z potrzeby naukowego zbadania pewnych problemów lub sprawdzenia działania danych produktów.

 

Mając na uwadze obecny stan epidemiologiczny oraz potrzebę rynku w kwestii zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa oferujemy Państwu badanie in vitro polegające na oznaczeniu aktywności bakterio- i grzybobójczej promieniowania UV C. W ostatnim czasie takie badanie wykonaliśmy m.in. dla firmy HSK LEDY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Potwierdziliśmy nim skuteczność działania bakteriobójczego i grzybobójczego Oprawy UVC nr A-69-UVC-60-18W, która redukuje ilość drobnoustrojów o 99,99% zarówno przy czasie naświetlania 15 jaki 30 min. Pełen raport z przeprowadzonych badań dostępny jest na stronie HSK Ledy.

 

Jeśli zatem macie jakiś nietypowy problem badawczy lub chcecie potwierdzić skuteczność działania waszego produktu to zapraszamy do współpracy!

 

 

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.