Jesteśmy uczestnikiem BIO International Convention 2023 w Bostonie - Jagiellońskie Centrum Innowacji

Jesteśmy uczestnikiem BIO International Convention 2023 w Bostonie

26/05/2023

 

 

Możemy już oficjalnie ogłosić, że na początku czerwca będziemy uczestniczyć w prestiżowym wydarzeniu BIO International Convention w Bostonie. To jedno z najważniejszych spotkań branży biotechnologicznej, gromadzące w jednym miejscu wiodące firmy, naukowców i przedstawicieli administracji publicznej z całego świata. Chcielibyśmy podzielić się z Wami niektórymi szczegółami dotyczącymi naszego udziału.

 

👉 Po pierwsze, będziemy częścią polskiego pawilonu wystawienniczego zorganizowanego przez Polish Investment and Trade Agency (PAIH) . To doskonała okazja, aby promować polskie osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

 

👉 Ponadto, weźmiemy udział w wydarzeniu okołotargowym, zorganizowanym przez PAIH wraz z partnerami: BioInMed oraz Związek BioForum. Będzie to doskonała okazja do dyskusji na temat najnowszych trendów i możliwości dalszego rozwoju branży.

 

👉 Nasz główny nacisk będzie jednak położony na spotkania biznesowe w ramach one-on-one biopartnering. Będziemy mieli okazję spotkać się z klientami i przedstawicielami z branży farmaceutycznej, biotechnologicznej, wyrobów medycznych oraz międzynarodowym środowiskiem akademickim i organizacjami administracji publicznej ze Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ na dzień dzisiejszy mamy już umówionych ponad 20 spotkań. W tym roku Jagiellońskie Centrum Innowacji reprezentować będzie nasz Dyrektor Działu ds. Rozwoju – dr Lukasz Kutrzeba, jeżeli Wy również chcielibyście się z nami spotkać – zachęcamy do kontaktu!

 

👉 Oprócz tego, planujemy odwiedzić stoiska i pawilony firm biotechnologicznych z całego świata. Będziemy mieć okazję poznać najnowsze technologie i projekty prowadzone przez te firmy, a także nawiązać kontakty z przedstawicielami międzynarodowego środowiska biotechnologicznego.

Nasz udział w BIO International Convention 2023 jest współfinansowany w ramach misji gospodarczej organizowanej przez PAIH oraz dzięki wsparciu Klaster LifeScience Krakow w ramach programu ProBio Małopolska 2.0.

 

To fantastyczna okazja do promocji naszych osiągnięć i współpracy w dziedzinie Life Science.

Bądźcie z nami na bieżąco!
#BIO2023 #StandUpForScience

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.