Jagiellońskie Centrum Innowacji – firma onkoodpowiedzialna - Jagiellońskie Centrum Innowacji

Jagiellońskie Centrum Innowacji – firma onkoodpowiedzialna

17/06/2021

Jagiellońskie Centrum Innowacji dołączyło do akcji społecznej „Onkoodpowiedzialni”, której działania zaplanowane są na 4-24 czerwca, czyli Dni Walki z Rakiem.

 

 

Akcja „Onkoodpowiedzialni’, której inicjatorem jest NEO Hospital opiera się na wspólnych działaniach ze społecznie odpowiedzialnymi pracodawcami w celu zwiększenia świadomości zdrowotnej pracowników, zwrócenia uwagi na profilaktykę onkologiczną i wskazania ścieżki, jak sobie radzić z chorobą onkologiczną, gdy dotknie ona któregoś z pracowników.

 

 

W ramach akcji Szpital na Klinach zaplanował spotkania live z lekarzami i psychoonkologiem, którzy podzielą się doświadczeniami oraz odpowiedzą na pytania jak dbać o zdrowie, jak reagować, gdy pojawia się choroba onkologiczna, gdzie szukać pomocy, jaka jest rola opieki personalizowanej oraz nowych technologii w terapii chorób onkologicznych.

 

Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania zmobilizują naszych pracowników do zadbania o własne zdrowie i systematycznych badań profilaktycznych.

 

Więcej informacji na temat akcji oraz szczegółowy plan spotkań można znaleźć na stronie onkoodpowiedzialni.pl oraz na Facebooku

 

 

 

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.