Fundusze zalążkowe

Jagiellońskie Centrum Innowacji zapewnia wsparcie kapitałowe najbardziej obiecującym projektom z obszaru life science, we wczesnej, zalążkowej fazie.

Działający od kilku lat fundusz JCI Venture, należący do Jagiellońskiego Centrum Innowacji, zainicjował już działalność kilkunastu innowacyjnych spółek, których działalność doprowadziła do wprowadzenia na rynek m.in. zaawansowanych robotów rehabilitacyjnych, specjalistycznych usług dla branży farmaceutycznej, produktów leczniczych oraz technologii biotechnologicznych.

Pomysłodawcy rozwijanych przedsięwzięć z fazy seed poszukiwani są wśród osób indywidualnych, naukowców oraz przedsiębiorców, dysponujących unikalnymi pomysłami oraz determinacją by odnieść sukces w działalności biznesowej.

Oferta dla przedsięwzięć w fazie seed bazuje na najlepszych modelach komercjalizacji badań i projektów naukowych i obejmuje:

  • wsparcie kapitałowe kwotą do € 200 000 w zamian za mniejszościowy pakiet udziałów,
  • weryfikację założeń naukowo-biznesowych projektu w ramach tzw. preinkubacji w sposób bezkosztowy dla pomysłodawców,
  • wsparcie merytoryczne na etapie tworzenia koncepcji biznesowej przedsięwzięcia oraz prowadzenia spółki przez doświadczony zespół brokerów technologii i praktyków zarządzania związanych z branżą life science,
  • komplementarne usługi związane z działalnością JCI, w skład których wchodzą m.in. dostęp do infrastruktury i specjalistycznej aparatury Life Science Parku.

JCI Venture Sp. z o.o. została powołana w 2008 r. 100% udziałów w spółce należy do Jagiellońskiego Centrum Innowacji Sp. z o.o.


Więcej informacji:

dr Anita Burkat-Dulak, broker technologii
T: +48 12 297 46 28 K: +48 515 100 322
F: +48 12 297 46 46 E: anita.burkat.dulak@jci.pl

 

Wypełnij formularz, aby rozpocząć współpracę w zakresie pozyskania środków finansowych na realizację lub rozwój projektu. Zostanie on przekazany do zespołu odpowiedzialnego za finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć.